Przejdź do treści
Sprawdzeni eksperci dla Twojego biznesu

Centrum Doradztwa Finansowego

Nasze Centrum Doradztwa Finansowego powstało w odpowiedzi na potrzeby małych firm i dużych przedsiębiorstw, które szukają rzetelnego partnera do współpracy w zakresie zewnętrznej obsługi księgowej, kadrowo-płacowej oraz doradztwa finansowego. Działamy od 2016 roku na terenie całej Polski obsługując również firmy poza jej granicami.

Kładziemy nacisk na nowoczesne i sprawdzone rozwiązania, dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom odpowiedzialne i rzetelne podejście w realizacji nawet najbardziej wymagających zadań. Nasz zespół to wyjątkowi ludzie z wieloletnim doświadczeniem i najwyższymi kwalifikacjami w zawodzie.

Oferujemy doradztwo:
→ finansowe – realizowane we współpracy z doradcą finansowym,
→ podatkowe – wykraczające poza standardowy zakres doradztwa księgowego; realizujemy je we współpracy z doradcą podatkowym,
→ prawne – realizowane we współpracy z adwokatem lub radcą prawnym,
→ autorskie – ochronę praw autorskich, wartości intelektualnej i tajemnicy handlowej we współpracy z kancelarią,
→ windykacyjne – negocjacje ugód prowadzonych przez naszego mediatora gospodarczego w obszarze należności i sporów pracowniczych,
→ biznesowe – w fazie uruchamiania i skalowania firmy we współpracy z mentorami z Business Masters Community Foundation,
→ inwestycyjne – w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych i rozliczania dofinansowań – realizowane przez współpracujących specjalistów.
Z usług doradczych możesz korzystać regularnie lub na zasadzie jednorazowego wsparcia – chętnie pomożemy Ci rozwiązać dany problem i znaleźć najlepsze rozwiązanie. Organizujemy również szkolenia dla Przedsiębiorców.
Do najczęściej poruszanych tematów należą:
→ problemy księgowe oraz podatkowe,
→ spory z organami skarbowymi,
→ przekształcenie i konsolidacje firm,
→ sprawozdawczość z działań fundacji,
→ budżetowanie i przygotowywanie analiz finansowych,
→ weryfikacja kompetencji kandydatów do pracy i wsparcie merytoryczne w procesie integracji,
→ konflikty pracownicze i wypowiedzenia umów.
Masz pytania dotyczące doradztwa finansowego, podatkowego, prawnego oraz w zakresie rozliczania dotacji z funduszy unijnych? Chętnie na nie odpowiemy i przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu